Drėgnas kačių maistas keturkojus traukia ir dėl įstabaus aromato, ir dėl minkštutėlės konsistencijos bei tobulo skonio. Tad belieka tik pasidžiaugti, jog augintinių vertinamas ėdalas turi nemažą pluoštą privalumų. Štai keli kertiniai aspektai, patvirtinantys, jog konservai katėms bus puikus šeimininkų pasirinkimas.

Drėgmė

Didelis vandens kiekis šlapio ėdalo sudėtyje yra bene daugiausia simpatijų jam pelnantis dalykas. Vanduo katės organizmui yra būtinas. Tačiau kačių augintojai gali patvirtinti, jog ne visos katės noriai išlaka reikiamą kiekį vandens. Taigi jo sudėtyje turintis ėdalas bus itin naudingas keturkojo organizmui. Dar tokio tipo pašaras gali net padėti užkirsti kelią kai kuriems sveikatos sutrikimams, pavyzdžiui, šlapimo sistemos problemoms.

Subalansuota mityba

Jei renkatės aukštos klasės konservus savo katei, galite būti tikri, kad su maistu gaus reikalingą kiekį vitaminų, mineralų bei kitų jos organizmui vertingų medžiagų. Geras šlapias ėdalas leis pasirūpinti subalansuota Jūsų katės mityba.

Konsistencija

Konservai yra minkšti, itin švelnios tekstūros, labai lengvai kramtomi ir virškinami. Tad tai gali būti išsigelbėjimas svarstant, koks ėdalas tiks katei, turinčiai virškinimo sistemos sutrikimų, dantų problemų ar kitais atvejais, kai sausas maistas ar žalia mėsa katei netinka.

Dar kartą primename, jog norint tinkamai pasirūpinti savo katės mityba, tikslinga rinktis tik puikia sudėtimi pasižyminčius ir žalingų ingredientų neturinčius katėms skirtus konservus.