el.cigareciu-privalumaiDaugelis žmonių svarsto, ar verta mėginti elektronines cigaretes. Vieniems tai gali pasirodyti kaip išsidirbinėjimas, tačiau jau atsirado ir nemažai elektroninių cigarečių mėgėjų, kurie teigia, jog šios cigaretės labai daug kuo yra net gi pranašesnes už paprastas. Vienas iš pagrindinių argumentų yra toks, kad geros elektroninės cigaretės skleidžia visiškai kitokį dūmą, negu kad įprastos cigaretės, todėl jos nėra tokios kenksmingos. Taip pat, kiekvienas elektroninės cigaretės rūkytojas turi galimybę nusistatyti savo norimą dūmą, tad jam nereikia pūsti per didelių ar per mažų dūmų – viskas yra puikiai sureguliuojama.

Dar vienas svarbus argumentas – elektroninės cigaretės yra pigesnės, negu paprastos cigaretės. Žinoma, iš pradžių jums gali tekti sumokėti nemažai pinigų, kadangi geras elektroninių cigarečių rinkinys kainuoja šimtą penkiasdešimt arba kai kuriais atvejais net ir du šimtus litų. Nepaisant to, jeigu mėgstate dažnai rūkyti, tai tikrai verta pabandyti, kadangi turbūt išleidžiate nemažus pinigus paprastoms cigaretėms – šiuo metu gerų cigarečių pakelis Lietuvoje kainuoja apie devynis arba dešimt litų, o štai jeigu įsigysite elektroninės cigaretės rinkinį, jums tikrai nereikės kiekvieną dieną pirkinėti vis naujo pakelio – viskas bus kur kas paprasčiau, kadangi turėsite unikalią galimybę įsigyti skysčių buteliukus, kuriuos reikės supilti į savo elektroninę cigaretę – taip jūs ją įkrausite ir galėsite naudoti kada tik panorėsite.

Negana to, elektroninės cigaretės yra pranašesnės už įprastas tuo, jog jų dūmo skonis gali būti labai skirtingas. Nieko keisto, kad įprastų cigarečių skonis yra labai panašus ar net gi vienodas, o štai elektroninės cigaretės gali būti visiškai skirtingos. Dabar yra gamintojų, kurie gamina skonius pagal vaisius, taip pat ir populiarų maistą, gėrimus ar malonius aromatus, tad jeigu užsuksite į elektroninę parduotuvę, greitai pamatysite, kad pasirinkimo yra iš tiesų labai daug ir tikrai rasite kažką, kas jums patiks. Daugelis žmonių taip pat teigia, kad elektroninės cigaretės nekelia tokios didelės priklausomybės, todėl tai gali būti dar vienas argumentas pereiti nuo įprastų ties elektroninėmis.