vdfrgvbrfdJeigu norite gyventi namuose, kuriuose kiekvienas baldas bus vienetinis – tokiu atveju reikalinga užsakymo pagal individualius poreikius paslauga. Dažnas daugiausia dėmesio skiria virtuvei bei vonios kambariui, kadangi tai tarsi pačios intymiausio vietos, tad būtent čia norisi rinktis ne masiškai gaminamus daiktus.

Vienas iš jų – dušo sienelė.

Dušo sienelės kainos

Gajus mitas, kad užsisakyti individualius poreikius tenkinančias dušo sieneles yra labai brangu. Tai nėra tiesa ir kiekvienas gali tai patikrinti susisiekę su specialistais, kurie teikia tokias paslaugas bei įvertinę Jūsų poreikius gali pateikti kainoraščius, kurie dažniausiai mažai kuo skiriasi nuo gaminio, kuris gaminamas pagal tą patį standartą.

Individualių užsakymų įgyvendinimas

Pagal individualius poreikius gaminama dušo sienelė kuriama įvertinus kiekvieno kliento poreikius. Natūralu, kad kiekvienas skirtingai supranta – kas jam atrodo gražiausiai ir kokią dušo sienelę įsivaizduoja. Visgi, galime išskirti tam tikrus kelis aspektus, kurie garantuoja kokybiškus gaminius.

  • Dušo sienelės gaminamos iš stiklo, kurio storis siekia nuo 6 mm iki 8 mm. Tai – optimalus variantas leidžiantis džiaugtis ne tik lengvai atrodančia, tačiau ir labai tvirta bei saugia dušo sienele.
  • Ypač mėgstamas ir labai rekomenduojamas pasirinkimas yra nestardartiniai gaminiai, kurie puikiai tinka ir labai mažose patalpose ir tokiuose, kurių lubos yra nestandartinės. Kiekvienas centimetras gali būti puikiai išnaudojamas.
  • Papildomai rekomenduojama dušų kabinas dengti antikalkine danga, kadangi taip pavyksta išvengti kalkių, kurios atranda nuo per kieto vandens.
  • Meistrai ne tik sukuria kabinas, tačiau su klientu suderina projektą, stilistinius niuansus, o paskui tinkamai sumontuoja, kad klientams dėl nieko netektų rūpintis, viskas būtų atlikta už Juos.
  • Visada verta rinktis lietuvių meistrų gaminius, kadangi su jais rasti bendrą kalbą ir tuo pačiu pasiekti tobulą galutinį rezultatą bus kur kas paprasčiau!Dušo sienelė, kuri yra gaminama pagal individualų užsakymą, tikrai nebūtinai brangus variantas. Kai kuriais atvejais individualūs užsakymai yra net pigesnis pasirinkimas nei kad paruošto gaminio įsigijimas.

    Tiesa, kaina – tik antrinis aspektas, kurį reikia apgalvoti.