Limfodrenažinis aparatas: nauda sveikatai. Kūno limfinė sistema nėra toks dalykas, apie kurį dažnai girdime, nepaisant to, kad jis atlielimfodrenažinis aparataska svarbų vaidmenį šalinant atliekas iš mūsų kūno, pradedant ląstelių lygiu. Plačiai vertinama kaip kraujotakos sistemos antrininkė, limfinė sistema iš tiesų yra esminis jūsų kūno veiksnys, padedantis išvengti ligos ir išgydyti nuo sužalojimo. Kai limfinė sistema yra lėta arba užsikimšusi, organizmas laiko kenksmingus toksinus savyje. Celiulitas yra tik vienas iš dažniausiai pasitaikančių nepakankamo limfinio drenažo simptomų. Kiti apima nuolatinius nemalonus skausmus, mažą energiją ar jautrumą peršalimo ligoms ir gripui.

Daugelis iš mūsų nėra medicinos specialistai, todėl mes esame priklausomi nuo mūsų gydytojų ir licencijavimo standartų, kuriuos medicinos bendruomenės ir vyriausybė yra įdiegusios. Taip yra, nes norima, kad būtų užtikrinta, jog gydytojai ir specialistai, kurie gydo mus, yra tinkamai apmokyti ir patyrę. Tai nelengvas ir nuviliantis atradimas, kad mums teikiamos priežiūros kokybė kartais nuvilia.  Deja, daugelyje pasaulio šalių, nėra įgaliotų medicinos mokymo standartų limfinės sistemos gydytojams. Tačiau kai kurie metodai, kuriuos naudoja fizikiniai ir profesiniai terapeutai padeda palengvinti fizinį diskomfortą, skatinant limfos drenažą.

Limfodrenažinio masažo procesas, kurį suteikia specializuota įranga, sušvelnina jungiamąjį audinį, kuris susiaurina kraujotaką ir limfinę sistemą. Tiek medicinos bendruomenė, tiek sveikatos priežiūros specialistai rekomenduoja reguliarų lengvo, raminančio masažo procedūrų grafiką, skirtą limfodrenai ir gydymui limfedema.

Masažai, atliekami limfodrenažiniu aparatu teikia ypatingai daug naudos. Tokio tipo masažo pagalba yra  vystomas greitesnis regeneravimas ir mažiau randų nuo chirurgijos ir kitų tipų traumų. Taip pat  lemia limfos srauto pagreitinimą ir skatina naujas jungtis tarp limfinių kraujagyslių. Palengvina lėtinį sinusitą, bronchitą, spuogus, nemiga ir galvos skausmą. Stiprina imuninę sistemą. Išlaisvina limfedemą kenčiančius sunkumus, įtempimą ir patinimą Padidina bendrą atsipalaidavimą, mažindamas stresą. Sumažina skysčių laikymą nėštumo ir mėnesinių ciklo metu. Mažina vietines edemas ir hematomas po ortopedinių operacijų, kosmetikos chirurgijos randų.

Limfodrenažinis aparatas – švytinti ir sveika odos išvaizda garantuota. Neatidėliokite ir išbandykite. Daugelis tai patyrusių žmonių liko išties patenkinti. Po pakartotinų procedūrų džiaugiasi pagerėjusia savijauta, nuotaika bei išvaizda.