Nagų lakasManikiūras nenuginčijamai yra vienas iš svarbiausių moters išorinio grožio elementų. Dailiai sutvarkyti nagai nelieka nepastebėti ir leidžia sukurti puikų įvaizdį tiek sau, tiek aplinkiniams. Nagų priežiūroje yra vienas, bene svarbiausias objektas, kuris daro didžiulę įtaką galutinei nagų išvaizdai ir tai yra nagų lakas.

Taip pat į lako kategoriją patenka ir gelinis lakas – gelis, tačiau daugiau dėmesio reikėtų skirti būtent tam, kas yra paprastas nagų lakas ir kokios jo savybės. Visų pirma tai yra lakas, kuris naudojamas padengti nago paviršių dekoratyviniu ar apsauginiu sluoksniu, kuris nagą pagražina arba apsaugo nuo trūkinėjimo arba lūžinėjimo. Labai svarbu, kad lakas būtų tinkamas jūsų nagams, nes yra tokių priemonių, kurios gali luptis ir nesilaikyti ant būtent jūsų pirštų, todėl reikėtų rinktis atidžiai.

Pačio lako istorija yra labai sena, siekianti dar Senovės Kiniją ir 3000 metų prieš mūsų erą, todėl nagų lakavimo metu galite būti ramios, jog užsiimate laiko patikrintu metodu. Pačio lako spalvų yra įvairiausių, nuo sodrių ir ryškių spalvų iki neutralių, blizgančių atspalvių bei nuo matinio ar tankaus dizaino iki švelnaus perlamutrinį blizgesį skleidžiančio lako. Nagų laką galite pasigaminti ir pačios, tikrai daug receptų galite rasti internetu, tačiau rezultatai nėra garantuoti, o laiko tai truks tikrai daugiau nei paprasčiausiai įsigyti lako parduotuvėje.

Spalvinį pasirinkimą galima priderinti prie rūbų ir taip sukurti tobulą įvaizdį, kuris patiktų ir jums, ir aplinkiniams paliktų neišdildomą įspūdį. Su laku gali būti sukurtos ištisos kompozicijos, kurios nagus paverčia ne tik gražiu aksesuaru, bet net gi meno kūriniu.