Kaip gera būti namuose, kuriuose kvepia švara ir gaiviu oru. TiKai namuose trūksta orok ar visada lengva tai išlaikyti. Išvalę dulkes, išplovę grindis turėsime švarius namus. Bet ar tai reiškia, kad bus ir gaivu. Ypač kai lauke blogas oras ir nėra galimybės išvėdinti patalpų atvėrus langus. Arba gyvename šalia judraus kelio, nuo kurio, dėl mašinų srauto, nuolatos kyla dulkės ir skleidžia nemalonų degalų kvapą. Kaip tuomet gauti gaivaus oro gurkšnį?

Vėdinimo sistema namuose gali būti natūrali, kuri šiuolaikiniams statiniams, dėl didelio jų sandarumo, nėra tinkama, ir mechaninė, dar kitaip vadinama priverstinė. Pastaroji dar gali būti skirstoma į centralizuotą ir decentralizuotą vėdinimo sistemą. Kokia sistema tiks būtent jūsų namams, gali patarti tik šios srities specialistai, turintys ilgametės patirties vėdinimo sistemų montavime ir pardavime.UAB „Rekuperatorių centras“ per ilgą darbą šioje srityje yra išbandę daugybę skirtingų firmų gaminių ir sprendimų, todėl žino kas veikia geriausiai ir kas naudinga klientui. Dėl to net nesiūlo tai, kas nepasitvirtino praktikoje ir nėra patikima.

Remdamiesi ekspertų patarimais, jums liks apsispręsti centralizuotą ar decentralizuotą oro vėdinimo sistemą pasirinki. Jei rinksitės centralizuotą, reikės pasirinkti ortakius. Kurie gali būti lankstūs (jose nesikaupia dulkės dėl antistatinių savybių) ar cinkuoti (juose susidaro taip vadinamas „telefonijos efektas“).

Kad namuose džiugintų kokybiškas oras, jums nereikia tapti vėdinimo sistemų ekspertais. Tai jau išmoko ir savo žiniomis mielai dalinasi UAB Rekuperatorių centras darbuotojai.