Kas yra priešvestuvinė fotosesija? Nuotraukos prieš vestuves labai panašios į sužadėtuves. Jie vyksta prieš vestuvių dieną ir juose yra įsimylėjusi pora! Taigi kuo šios nuotraukos skiriasi? Priešvestuvinė fotosesija vyksta bet kuriuo metu prieš poros vestuvių datą – net dieną prieš! Šiose sesijose pagrindinis dėmesys skiriamas vietoms. Priešvestuvinės nuotraukos puikiai tinka kurti teminius vaizdus, kurie gali kabėti poros namuose daugelį metų. Fotografuodami prieš vestuves jūsų pora gali švęsti savo meilės istoriją dar oficialiai nesusituokus!

Fotosesija prieš vestuves paprastai trunka valandą ar dvi, o poros pasirodo su vienu ar dviem drabužių deriniais. Tačiau panagrinėkime kuom  ypatingos yra nestandartinės fotosesijos prieš vestuves.

Nestandartinės fotosesijos yra kitokios nei įprastai. Tai įtakoja kitokia vieta, kitokia apranga ar net pozavimo stilius. Šiomis dienomis poros labai dažnai renkasi nestandartines fotosesijas. Dažniausiai jos būna erotinės arba teminės. Kuomet poros persirengia akį traukiančiais rūbais arba susigalvoja jiems įsimintiną tematiką. Nebijokite eksperimentuoti ir atrasti save kitose fotosesijos spektruose, nes tokios nuotraukos jums pasiliks ilgam. Nestandartinės nuotraukos vestuvių tematika gali būti ne tik iš erotinės pusės, ar persirengus tam tikrais personažais, tačiau jos gali būti labai santūrios ir meniškos, pasirinkus kaip pavyzdys retro stiliaus nestandartinę fotosesiją. Tokios nuotraukos sužavės jus savo subtiliu stiliumi, išraiškingomis spalvomis ir įmantria apranga.

Vienas iš populiarėjančių pasirinkimų taip pat yra sezoninės fotosesijos, tai nuotraukos pritaikytos pagal sezoną. Jeigu jūsų vestuvės žiemos metu, tokiu atveju tai turi atsispindėti ir nuotraukose.

Priešvestuvinė fotosesija tai lyg meninė fotografija, kurios metu jūs kartu su savo pasirinkti fotografu sukursite nuostabiausias nuotraukas. Tą dieną jums nereikia niekur skubėti, jūs tą dieną galite paskirti tik fotosesijos kūrimui, galite aplankyti keletą vietų, kuriose norite įsiamžinti, galite keisti aprangą, papildomas dekoracijas, galite įgyvendinti visas savo svajonių fotosesijos detales. Tą diena, kai vyksta jūsų tikrosios vestuvės, sudalyvauti ir fotosesijoje yra gana sunku, kadangi jūs esate ribotas laiko atžvilgiu ir tos dienos jaudulys, gali perteikti jūsų nuotraukas visai kitokias. O tai apsunkina jeigu pasirinkote nestandartinio stiliaus fotosesiją, dažniausiai joms reikia šiek tiek daugiau dėmesio negu paprastoms vestuvių fotosesijoms. Daugiau informacijos apie fotosesijas rasite: http://www.manoerotika.lt/category/erotines-fotosesijos/.