greita-skaitmeninė-spaudaPastaruoju metu vis populiarėja greita skaitmeninė spauda. Taip yra ne be reikalo – ši spaudos rūšis yra tokia populiari todėl, kad ja galima pasinaudoti itin greitai. Anksčiau tai buvo įmanoma tik tai atvykus į spaustuvę arba susitarus telefonu, tačiau dabar jau tokie užsakymai yra priimami ir tiesiog internetu – vienintelis dalykas, kurį jums reikia padaryti, tai tiesiog užeiti į spaustuvės tinklapį ir išsirinkti savo norimą spaustuvės gaminį. Dabar visa spauda yra atskiriama į dvi skirtingas dalis – yra ofsetinė spauda ir greita skaitmeninė spauda. Svarstote, kuo šios spaudos rūšys skiriasi?

Skaitmeninė greita spauda turi kur kas daugiau galimybių, ir tie verslininkai, kuriems reikia įspūdingų ir didelių reklamų dažnai mato nemenką skirtumą tarp skaitmeninės spaudos gaminių ir ofsetinės spaudos gaminių. Visgi, reikia paminėti ir tai, kad dabar skaitmeninė spauda gali būti atspausdinta labai greitai, todėl nėra nieko keisto, kad greita skaitmeninė spauda darosi vis populiaresnė.

Jeigu lygintume šią spaudos rūšį su ofsetine spauda, tuomet reiktų atkreipti dėmesį į pagrindinius skirtumus: ofsetinė spauda pagrinde skiriasi tuo, kad ji yra pigesnė tada, kai galima arba reikia atsispausdinti iš karto labai daug. Visgi, yra labai didelis skirtumas tarp ofsetinės spaudos ir skaitmeninės spaudos galimybių. Nereikia manyti, kad skaitmeninė spauda yra reikalinga tik tada, kai reikia atsispausdinti mažą kiekį plakatų ar kokių nors kitų spaudos darbų: labai neretai kompanijos, kurios nori nuolat sėkmingai reklamuotis, pasirenka bendradarbiavimą su tokiomis spaustuvėmis ilgam laikui, ir tuomet turi galimybę kiekvieną kartą gauti nuolaidą net ir dideliems greitos skaitmeninės spaudos užsakymams. Be jokios abejonės, tai yra neblogas variantas, tačiau galbūt ne kiekviena spaustuvė šiuo metu siūlo tokį variantą, tad jums būtų gerai panaršyti per tinklapius ir pasižiūrėti, kur tai galioja geriausiai, o kur visgi skaitmeninė spauda yra įmanoma tik nedideliais kiekiais arba ne kiekvieną dieną.