Ką turite omenyje sakydami „odos priežiūra“?  Kodėl turėčiau rūpintis odos priežiūra?  Ką turėčiau žinoti prieš pradedant odos priežiūros rutiną?  Ką iš tikrųjų turite omenyje sakydami „odos priežiūra“? Turime omenyje pagrindinę jūsų didžiausio organo – odos – priežiūrą ! Jis vaidina svarbų vaidmenį saugant jus nuo pašalinių patogenų ir, žinote, palaiko visus jūsų vidaus organus. Ir lygiai taip pat, kaip reguliariai valote dantis, jūsų odai reikia bent šiek tiek dėmesio, kad ji tinkamai veiktų. Ji taip pat reikalauja apsaugos, ypač nuo odos vėžio. Kai kalbame apie odos priežiūrą, kalbame apie moksliškai pagrįstus būdus, kaip pagerinti odos išvaizdą ir funkciją, kad būtų galima išspręsti ir valdyti kosmetikos ir medicinines problemas. Šis vadovas skirtas visiems, kuriems įdomu, ką tai reiškia arba ko reikia norint turėti veiksmingą odos priežiūros rutiną – nuo pradedančiųjų, kurie nežino, nuo ko pradėti, iki patyrusių odos priežiūros entuziastų. Laikykite tai savo geriausiu odos priežiūros vadovu ar odos priežiūros turina.

Veido priežiūros rutina

Veido odos priežiūra neturi būti sudėtinga, jei to nenorite, tačiau apskritai yra ideali įprasta odos priežiūros tvarka, kuri padeda užtikrinti, kad jūsų naudojami produktai būtų veiksmingiausi. Trys pagrindiniai įprastiniai odos priežiūros etapai yra valymas, drėkinimas ir kremo nuo saulės tepimas (etiketėje ieškokite bent SPF 30 ir „plataus spektro“). Jūsų rytinė odos priežiūros rutina turėtų apimti šiuos pagrindinius dalykus: nusiprausti valikliu, užtepti drėkinamąjį kremą, tada užtepti kremą nuo saulės. Profesionalų patarimas: galite naudoti drėkinamąjį kremą, turintį mažiausiai 30 SPF ir plataus spektro apsaugą, kad suderintumėte šiuos du veiksmus. Renkantis apsaugos nuo saulės priemones, galite rinktis fizinius arba cheminius apsauginius kremus nuo saulės. Cheminiai kremai nuo saulės turi ingredientų, tokių kaip avobenzonas, kurie tarsi kempinė sugeria saulės spindulius, o tada išskiria juos šilumos pavidalu. Fizinės apsaugos nuo saulės priemonės arba mineralinės apsaugos nuo saulės priemonės turi mineralinių ingredientų, tokių kaip cinko oksidas arba titano oksidas, ir sudaro barjerą, kuris blokuoja saulės spindulius.

Po valymo laikas tepti bet kokius serumus, tonikus, veido šveitiklius ar receptines procedūras, veido priežiūros priemonės naudojamos atsižvelgiant į jūsų odos problemas ar tikslus. Tada norėsite užsandarinti šiuos vidutinius odos priežiūros etapus drėkinamuoju kremu. Taip pat galite naudoti dieninį drėkinamąjį kremą su SPF nakčiai, nors galite pastebėti, kad tirštesnis produktas labiau drėkina ir geriau tinka naudoti naktį.