autoremontasNorint investuoti į vienokį ar kitokį verslą, pirmiausia atsižvelgiame į konkrečios rinkos dydį ir potencialią paklausą. Pagal šį aspektą Lietuvoje neabejotinai lyderiauja 3 miestai : Kaunas, Klaipėda ir Vilnius. Bet jei žvelgsime ne į bendrą ekonominę padėtį, o į autoservisų rinką, Kauną ir Vilnių, kaip miestus, į kuriuos šioje srityje verta investuoti, reikėtų atmesti, kadangi konkurencija šioje srityje minėtuose miestuose yra tiesiog per didelė. O kokia situacija su vakarinėje Lietuvos dalyje esančia Klaipėda?

Klaipėda – išties didelis miestas, kuriame gyvena daugiau nei šimtas penkiasdešimt tūkstančių žmonių, kas sudaro išties labai didelę potencialią paklausą automobilių remonto paslaugoms. Bet suprantama ir tai, jog Klaipėda viena didžiausių rinkų visoje Lietuvoje buvo jau ne vienerius metus, todėl faktas, jog automobilių remonto rinka šiame vakarų Lietuvos mieste yra pakankamai toli pažengusi. Akivaizdūs to rezultatai – dešimtys Klaipėdoje veiklą vystančių autoservisų, teikiančių kokybiškas paslaugas už prieinamas kainas, kas paverčia autoservisus Klaipėdoje vienais iš labiausiai vertų dėmesio visoje Lietuvoje. Po visos šios informacijos daugeliui turėtų būti pakankamai akivaizdi vienintelė išvada – investuoti į automobilių remontą Klaipėdoje neverta. Taip, jei jūsų pradinis numatomo verslo kapitalas apsiribotų pakankamai nedidelėmis pinigų sumomis, bandyti sėkmės šiuo atveju tikrai nebūtų verta. Vis dėlto, turint pakankamai daug lėšų investicijoms, investuoti būtent į šią sritį tikrai galima – inovatyvių automobilių remonto technologijų Klaipėdoje yra tik nedidelėje autoservisų dalyje. Tad jei turite lėšų investuoti į aukščiausios kokybės įrangą – pasiekti auditoriją bei pervilioti ją iš kitų šios srities įmonių gali tikrai pavykti.

Belieka konstatuoti, jog nors autoservisai Klaipėdoje ir yra rinka, kuri yra ypač konkurencinga, bet turint didelį įstatinį kapitalą konkuruoti su visais šios rinkos varžovais tikrai įmanoma. Tad neieškokite vienokių ar kitokių ypač originalių idėjų – potenciali verslo sėkmės istorija galimai slypi tiesiog čia.