Brangiausios kontraceptinės priemonėsTaip, renkantis kontraceptines priemones pagrindinį dėmesį kreipiame į jų kokybę. Tačiau ne ką mažiau svarbu ir tai, kiek kainuoja kontraceptinė priemonė. Būtent šiuo aspektu šiandien ir apžvelgsime kontraceptines priemones, aptardami tas, kurios yra brangiausios.

Prezervatyvai
Taip, prezervatyvai turi didžiausią populiarumą bei didžiausią pasiūlą – bet juk nieko nėra tobulo, argi ne taip? Būtent tokia situacija yra ir su šia kontraceptine priemone – nors pirmavimas kitais aspektais ir yra ypač naudingas, bet faktas, jog pirmavimas ir lyginant kontraceptines priemones pagal jų kainas tikrai nėra teigiamas dalykas. Taip, iš pirmo žvilgsnio prezervatyvai kainuoja nedaug – už vieną jų pakuotę dažniausiai neteks sumokėti daugiau keleto dešimčių euro centų. Vis dėlto, žinant tai, jog prezervatyvai yra vienkartiniai, nuolatos jais naudojantis per ganėtinai trumpą laiko tarpą išlaidos gali pasiekti ir keletą dešimčių eurų. Vis dėlto, panašu, jog žmonės neskiria šiai dilemai per daug dėmesio – esminiai prezervatyvų privalumai akivaizdžiai ją užgožia, kadangi ši kontraceptinė priemonė šiuo metu pasaulyje turi didžiausią paklausą.

Kontraceptinės piliulės
Kontraceptinės piliulės – tarsi prezervatyvų alternatyva, tik moterims. Ši kontraceptinė priemonė, kaip ir prezervatyvai, išsiskiria ypač dideliu populiarumu, kuris yra nulemiamas šio kontracepcijos metodo efektyvumo. Deja, bet koją iki tobulybės vėlgi kiša ta pati dilema – kainos. Taip, norint išbandyti kontraceptines piliules, jų galima gauti ir nemokamai, apsilankant vietinėse klinikose ar ligoninėse. Vis dėlto, norint jas nuolatos vartoti ir toliau, į tai teks investuoti ne tik savo pastangas bei laiką, laikantis kontraceptinių piliulių vartojimo grafiko, bet ir lėšas, kas yra ypač nemaloni žinia toms moterims, kurios kokybiška finansine padėtimi pasigirti negali.