vyriški kostiumaiVis daugiau žmonių kostiumus pamažu pradeda laikyti atgyvena, todėl neretai juos išmaino į vienokią ar kitokią išskirtinę aprangą daugelio švenčių metu. Vis dėlto, yra keletas progų, kurių metu kostiumų atsisakyti nėra patartina, kadangi iš esmės juos dėvėti yra ne tik rekomenduotina, bet ir privalu.

Vestuvės
Yra pakankamai nemažai pavyzdžių, kai vyrai, norėdami savo vestuvių šventę paversti nepamirštama, nusprendžia atsisakyti kostiumo bei apsirengti kiek kitaip. Taip, toks sprendimas vestuves paverčia nepamirštamomis, bet tikrai ne iš gerosios pusės. Klausiate, kodėl vestuvių metu vyrui būtina dėvėti būtent kostiumą? Nes šeimos sukūrimas yra vienas iš rimčiausių sprendimų kiekvieno žmogaus gyvenime, todėl į tai rodyti atitinkamą požiūrį yra labai svarbu. O kas geriau atspindi žmogaus požiūrį į šeimos kūrimą, jei ne jo apranga šio proceso esminės ceremonijos metu. Tad jei norite kažkuo išsiskirti – tai darykite rinkdamiesi aksesuarus, o ne keisdami visą aprangą, kadangi niekas kitas neleidžia spinduliuoti tokio užtikrintumo, solidumo ir vyriškumo, kaip tai daro vyriški kostiumai, o tai yra būtent tos savybės, kurių ir reikia vyrui vestuvių šventės metu.

Laidotuvės
Laidotuvės – vienas iš nemaloniausių dalykų kiekvieno žmogaus gyvenime. Bet dar nemaloniau yra tuomet, kai vienas ar kitas vyras šios gedulingos ceremonijos metu nusprendžia nepaisyti įprasto aprangos kodo. Taip – dabar 21-as amžius ir išskirtinumas tampa tuo, ko siekiame absoliučiai visi. Bet laidotuvės tikrai nėra ta vieta, kurioje žmonės turėtų norėti išsiskirti iš minios ir būti matomi. Jei sutinkate su tuo – net negalvokite iškeisti solidaus kostiumo į kažką kitą. O jei vis dėlto nepritariate šiai nuomonei – tuomet verčiau laidotuvėse nesilankykite, nes jei originali apranga nesukels nemalonių jausmų jums, ji tikrai sukels juos kitiems, ypač vyresnės kartos žmonėms.