autoservisasVilnius – brangiausias Lietuvos miestas kalbant tiek apie įvairias paslaugas, tiek ir apie įvairius produktus, ką nulemia išskirtinai gera miesto ekonominė situacija. Identiška situacija yra ir kalbant apie automobilių remontą šalies sostinėje, kuris vidutiniškai yra kiek brangesnis nei kituose šalies miestuose.

Automobilių diagnostika
Automobilių diagnostika, faktas, jog Vilniuje vidutiniškai yra apie keletu procentų brangesnė nei bet kuriame Lietuvos mieste. Bet mes vis vien privalome sakyti, jog automobilių diagnostika Vilniuje yra netgi labiau verta dėmesio nei bet kuriame kitame šalies mieste. Taip yra dėl to, nes esant pakankamai simboliniam kainų skirtumui tuo pačiu metu matome išties labai didelį kokybinį auto diagnostikos darbų kokybės skirtumą, kuri Vilniuje yra kur kas aukštesnė. Taip yra dėl didesnio Vilniuje įsikūrusių automobilių remonto dirbtuvių kapitalo, leidžiančio joms investuoti į maksimaliai kokybiškai savo funkcijas atliekančius automobilių diagnostikos įrenginius, garantuojančius maksimaliai aukštą šio darbo atlikimo kokybę.

Padangų keitimas
Padangų keitimas – paslauga, kuriai jokios ypatingos įrangos nereikia, tad šioje vietoje turėtų geriausiai pasimatyti, ar automobilių remonto paslaugos šalies sostinėje kainuoja daugiau ir kalbant apie įprastas paslaugas. Deja, bet skeptikams šioje vietoje teks nusivilti, kadangi tiek padangų keitimas, tiek ir daugybė kitų paslaugų, kurių kokybės užtikrinimui papildomos investicijos nėra reikalingos, Vilniuje vidutiniškai kainuoja maždaug tiek pat, kiek ir kituose didžiuosiuose šalies miestuose. Iš esmės tai nėra logiška, kadangi Vilniaus ekonominė rinka yra kur kas pajėgesnė nei bet kurio kito šalies miesto. Bet yra ir dar vienas faktorius, kuris su kaupu atsveria Vilniaus ekonomikos pajėgumą – tai yra milžiniškas autoservisų kiekis šiame mieste, tarp kurių susidariusi konkurencija lemia pakankamai nedideles automobilių remonto kainas šalies sostinėje.