IT sistemosBeveik visiems, nesusidūrusiems arba nesusipažinusiems su šiomis informacinėmis technologijomis, IT sistemos vis dar asocijuojasi su kažkokia magija. Tačiau iš tikrųjų tai kasdienybėje sutinkamas dalykas.

Kasdien gauname daugybę reklaminių elektroninių laiškų ir SMS pranešimų su specialias pasiūlymais, ypač, jei iš vienos ar kitos parduotuvės nors kartą kažką pirkom arba paslaugom pasinaudojom. Taip pat kartais sulaukiame skambučių. Ar kada susimąstėme, kur įmonės kaupia mūsų kontaktinius duomenis ir kaip visi klientai vienu metu gauna SMS pranešimus apie tam tikras akcijas, pasiūlymus ir žaidimus?

Įmonės, gavusios klientų kontaktinius ir asmeninius duomenis pirkimo metu arba užpildžius tam tikras anketas, dalyvaujant žaidimuose, įsigyjant nuolaidų korteles, juos visus kaupia specialioje IT sistemoje, kad vėliau galėtų duomenimis pasinaudoti.

IT sistemos vis plačiau naudojamos įvairiose medicinos, grožio paslaugas teikiančiose įmonėse, taip pat pradedama naudoti ir kitas paslaugas teikiančiose įmonėse. Taip vykdoma klientų registracija, duomenų suvedimas, išrašų formavimas ir pan.

Verslo valdymo sistema yra pritaikoma konkrečiai įmonei, apima individualius įmonės veiklos procesus, todėl visos funkcijos yra išnaudojamos efektyviai, nepriklausomai, kokią veiklą vykdo ir kokio dydžio yra įmonė. Įmonėms, vykdančioms specifinę veiklą, pavyzdžiui, gamybinę arba projektinę, siūlomos verslo valdymo sistemos, kurios veikia interneto naršyklės pagrindu, todėl ja naudotis galima bet kokiais mobiliaisiais įrenginiais – išmaniaisiais telefonais, planšetėmis, nešiojamaisiais kompiuteriais ir kt., ir bet kurioje vietoje, kur veikia interneto ryšys – automobilyje, objekte ir pan.

Taigi, nereikia manyti, kad IT sistemos – ateitis arba išskirtinumas, nes šiandien jos yra reikalingas bet kurios įmonės veiklos įrankis, padedantis priimti teisingus sprendimus, turėti ateitį ir kurti pridėtinę vertę.