Nuomojantis automobilį keletui dienų dažniausiai sutartyje ypatingų punktų nerasite. Visgi, situacija keičiasi jei kalbėsime apie automobilių nuomą ilgesnėms kelionėms, sutartyse gali pasitaikyti keletas įdomesnių vietų, apie kurias žinoti iš anksto yra tikrai naudinga.

Tiksli automobilio grąžinimo data
Kai automobilių nuoma yra sukoncentruota į vieną konkretų laikotarpį užimančią kelionę, pakankamai dažnai nuomos sutartyse atsiranda tikslus automobilio gražinimo įmonei laikas. Šios vietos nepraleisti skaitant nuomos sutartį yra tiesiog privalu, kadangi tokiam punktui esant sutartyje tiesiog privalėsite jo laikytis. Kitu atveju dažniausiai jūsų lauks baudos, kurios vėluojant neilgą laiko tarpą nors ir nebus labai didelės, bet prievole kiek labiau patuštinti savo piniginę jūsų tikrai nenudžiugins.

Automobilio draudimo niuansai
Jei automobilį nuomojatės kelionei ne tik po Lietuvą, bet ir kitas valstybes, tiesiog privalu pasidomėti tuo, kokio tipo draudimu yra apdraustas automobilis. Tai yra kertinis dalykas, kadangi jei automobilio draudimas galioja tik vienoje šalyje, o į avariją pateksite kitoje, galite susidurti su ypač rimtomis problemomis. Tad iš anksto užtikrinkite tai, jog ten, kur keliausite, galios visi automobilio dokumentai, įskaitant ir draudimą.

Automobilio patogumai
Taip, iš pirmo žvilgsnio žmonėms dažniausiai automobilio patogumai neatrodo kaip labai svarbus dalykas, už kurį būtų galima pasiryžti mokėti bent kiek didesnius pinigus nei už įprasto automobilio nuomą. Ir visgi, situacija keičiasi kalbant būtent apie bent kiek ilgesnio atstumo keliones, kuriose visi automobilio patogumai, mašinoje praleidžiant galybę valandų kasdien, tampa gyvybiškai svarbiais. Todėl pasidomėkite ar automobilyje yra kondicionierius, borto kompiuteris, automatiškai atsidarantys langai bei daugybė kitų privalumų, kurių automobilyje nesant turėtumėte gerai pagalvoti, ar esate pasiryžę nepatogiai kelionei vien dėl kelių dešimčių sutaupytų eurų.