Tai, kaip leidžiame laiką po darbo, ką veikiame vakarais, savaitgaliais ar atostogaudami, turi daugiau įtakos mūsų karjerai, nors atrodo tai neturėtų būti susiję. Jeigu norite būti sėkmingi, tuomet turite būti labiau subalansuoti renkantis laisvalaikio praleidimo būdą.

Kelios veiklos, kurias sėkmingi žmonės daro laisvalaikiu:

Sportuokite arba tiesiog pasivaikščiokite

Šį patarimą girdėjote daug kartų ir greičiausiai išgirsite dar ir dar. Negalima pervertinti fizinio aktyvumo svarbos. Tai ugdo mūsų kūrybiškumą, pasitikėjimą savimi ir emocinį atsparumą tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

Raskite įkvėpimo ir būkite atviri naujiems potyriams

Mus supančiame pasaulyje yra tiek daug naujų ir įdomių dalykų, kad tiesiog nuodėmė vakarais sėdėti ant mėgstamos sofos. Dažniau išeikite iš savo jaukaus mažo pasaulio ir semkitės įkvėpimo netikėčiausiose vietose: jei esate kulinaras, apsilankykite muziejuje, jei esate menininkas – eikite į restoraną. Nauja aplinka iš naujo paleis jūsų smegenis ir padės rasti ilgalaikių problemų sprendimus.

Investuokite į save ir išmokite ko nors naujo

Įgydami žinių ir įsisavindami naujus įgūdžius, mes ne tik tobulėjame, bet ir palaikome gerą savo protą, neleidžiame jam atsipalaiduoti ir jo švaistyti. Nesvarbu, koks rimtas jūsų mokymas, pagrindinis dalykas yra procesas.

Užsiregistruokite į kursus, lankykite seminarus, laisvalaikiu  mokykitės naujos užsienio kalbos, pvz. skaitant tokius straipsnius kaip čia anglų kalba – http://interestingspace.com/ . Investuodami į save, tampate labiau patyrusiu ir vertingesniu darbuotoju, o tai tik prisidės prie jūsų profesinio augimo.

Išmokite pasakyti „ne“

Išmintingi žmonės supranta, kad negali būti keliose vietose vienu metu ir visų darbų atlikti per vieną dieną. Prieš imdamiesi šalutinio projekto, priimdami kvietimą į vakarėlį ir sutikdami padėti kolegai, jie klausia savęs: „Koks šiuo metu yra mano prioritetas? Ar tai, ką ketinu daryti, priartins mane prie jo, ar tai tik dar labiau apsunkins?

Pasakyti „taip“ nereikalingai užduočiai reiškia automatiškai atsisakyti šimtų kitų, kartais svarbesnių. Kuo anksčiau tai suprasite, tuo bus jums geriau.