Vakarinis makiažas reikalauja dramatiškumo: šiek tiek blizgesio, ryškios akys ir dar ryškesnės lūpos! Tamsios spalvos kartais gali būti atšiaurios dieną, bet puikiai tinka vakare. Nors iš pradžių gali atrodyti, kad vakaro makiažą sunku pasidaryti, tačiau iš tiesų nėra ko nerimauti. Makiažo kursai, tai viskas ko jums reikia, norint išmokti pasidaryti tobulą makiažą. Pateikiame kelis patarimus, kaip sukurti žavingą, bet paprastą vakarinį makiažą, kuris tiks visur, kad ir kur eitumėte.

Pradėkite nuo veido paruošimo makiažui. Odos paruošimas daro didžiulį skirtumą, kaip jūsų makiažas atrodys ant jūsų veido odos. Pradėkite nuo veido valymo ir drėkinimo, o tada užtepkite makiažo bazę, kad išryškintumėte dideles, atviras poras, padėtumėte makiažui sklandžiai slysti ir kad jis ilgai išliktų. Makiažo pagrindas suteiks glotnų padengimą likusiam makiažui ir suteiks jums švytinčio vakarinio makiažo įvaizdį. Kitas jūsų vakarinio makiažo žingsnis yra tolygios veido spalvos sukūrimas. Tepkite pagrindą ant viso veido ir kaklo, kad pagrindas būtų vientisas. Kad padengimas būtų sklandus ir nedryžuotas, užuot braukę, patrinkite pagrindą makiažo kempine ar šepetėliu. Svarbu pasirinkti tinkamą makiažo pagrindo atspalvį, atitinkantį jūsų odos atspalvį.

Naudodami maskavimo priemonę, paryškinkite aukščiausias veido vietas, tokias kaip nosies tiltelis, skruostikaulių viršus ir kaktos vidurys, taip pat padenkite tamsius ratilus, spuogų randus ir dėmes. Norėdami gauti natūralų, tačiau gražų vaizdą, užtepkite maskavimo priemonę naudodami veido pakėlimo techniką. Įsitikinkite, kad maskuojamąją priemonę gerai išmaišysit, naudodami šepetėlį, makiažo kempinę ar pirštų galiukus, nes paskutinis dalykas, kurį norite padaryti, yra atkreipti dėmesį į dėmes, kurias bandote paslėpti. Suteikite savo vakarinio makiažo įvaizdžiui šiek tiek ryškumo, kontūruodami skruostikaulius ir žandikaulių liniją. Svarbu gerai išmaišyti kontūrą, kad jūsų veido makiažas neatrodytų purvinas. Suteikite savo odai natūraliai atrodančio rausvumo rožiniais arba vyniniais skaistalais. Tepkite ant skruostų obuolių, kad oda atrodytų gaivi ir paraudusi. Natūraliam vakariniam makiažui galite rinktis tokius atspalvius kaip persikų ar rožių.