Prezervatyvai

Prezervatyvai yra viena iš populiariausių kontracepcijos priemonių pasaulyje ir tai yra suprantama, kadangi jie ne tik iki minimumo sumažina apvaisinimo tikimybę, tačiau yra ir patogūs naudoti. Būtent dėl milžiniško populiarumo prezervatyvų pasiūla šiomis dienomis yra tiesiog milžiniška – apie tai, kaip iš milžiniško siūlomo prezervatyvų kiekio išsirinkti sau tinkamiausią, šiandien ir kalbėsime.

Pirmiausia, renkantis prezervatyvą yra svarbu atkreipti dėmesį į jo dydį. Visų prezervatyvų dydžiai skiriasi, priklausomai nuo vyro varpos apimties. Skirti tinkamą dėmesį prezervatyvo dydžio pasirinkimui yra išties svarbu, nes nuo prezervatyvo dydžio priklauso ne tik malonumas lytinės sueities metu, priklausomai nuo kiekvieno žmogaus pomėgių, tačiau ir prezervatyvo efektyvumas apsisaugant nuo apvaisinimo, kadangi jei jis bus per didelis, apvaisinimo išvengti gali nepavykti.

Taip pat, prezervatyvai skiriasi ir reljefu. Jis priklauso nuo kiekvieno unikalaus atvejo, tad pradedant naudotis prezervatyvais išsirinkti tuos, kurių reljefas jums tinka labiausiai, yra taip pat labai svarbu.

Prezervatyvai taip pat skiriasi ir savo storiu. Storesni prezervatyvai užtikrina saugumą bei yra patvaresni, kai tuo tarpu naudojantis plonesniais lytinio akto malonumas yra didesnis – tai, kam skirsite didžiausius savo prioritetus šiuo aspektu, priklauso ir nuo jūsų.

Galiausiai, prezervatyvai skiriasi ir savo skoniu, kvapu. Šiuo aspektu reikėtų rinktis pagal tai, ką labiausiai mėgstate bei kas teikia jums didžiausia malonumą, kadangi skonis ar kvapas prezervatyvo kokybei saugos aspektu, įtakos nedaro.