stao teniso stalasStalo tenisas – judrus, įdomus, įtraukiantis žaidimas. Tai puikus užsiėmimas po įtemptos darbos dienos, naudingas laisvalaikio leidimo būdas. Laviname ne tik loginį mąstymą, bet ir reakciją bei vikrumą.
Iš tiesų šio žaidimo kokybė priklausys ne vien nuo žaidėjų profesionalumo ar imlumo. Labai svarbu ir tokie dalykai kaip teniso raketės, kamuoliukai, bei pagrindinis žaidimo akcentas – stalas. Taigi, kaip jį teisingai išsirinkti, jeigu norime įsigyti namams. O galbūt esame jau šiek tiek pažengę?

Kaina – tai svarbus kriterijus, tačiau ne visuomet į tai atkreipiame dėmesį. Ne visada brangesnis daiktas bus kokybiškesnis ar geresnis. Pirmiausia, reikėtų išsiaiškinti savo lūkesčius, jei jie atitinka mažesnę kainą, kodėl gi ne. Kam pirkti ir permokėti. Kalbant apie lūkesčius ir žaidimo lygį, svarbu realiai vertinti situaciją ir nepervertinti savo esamos pakopos. Jeigu esate vidutinio lygio žaidėjas ir norite nusipirkti naują pagrindą, atminkite, jog Jums nereikalingas profesionalaus lygio stalo teniso stalas. Šie stalai skirti aukščiausio lygio žaidėjams, reikalaujantys itin aukšto  meistriškumo. Geriausias patarimas būtų pasikonsultuoti su treneriu ar patyrusiu žaidėju, kartu sužaisti partiją. Tuomet bus nustatomas Jūsų lygis, bei patariama tinkamai.

Atminkite, jog svarbus yra ir svoris. Turint lengvesnį pagrindą, galima daug  greičiau užsimoti prieš smūgiuojant. Automatiškai sunkesnis stalo teniso stalas turi daugiau masės, kuria galima pasinaudoti mušant kamuoliuką. Pagrindo kietumas parodo, ar lankstus jis yra. Dažniausiai kietesni teniso stalai pasižymi greitesniu žaidimu. Nors smūgis bus ne toks suktas ir tikslus kaip žaidžiant ant lankstesnio pagrindo.

Dar daugelį kriterijų būtų galima vardinti, norint tinkamai pasirinkti stalo teniso pagrindą, tačiau vadovautis galima ir savo asmeniškai sukurtomis taisyklėmis.