All-on-4

Šiuolaikinė dantų implantacija Kaune ir kituose miestuose atrodo kaip stebuklas. Jeigu prieš gerus 40 metų susigrąžinti dantis buvo neįmanoma, tai šiuo metu tai padaryti gali beveik kiekvienas. Paprasčiausiai implantų kainos nėra labai didelės, juolab, implantavimo eiga greita ir paprasta, procedūra gali būti atliekama daugeliui. Nuostabu? Tikrai taip.

All-on-4® implantai Kaune yra vienas pažangiausių pasirinkimų, kurį šiuo metu siūlo Juozas.Dental klinika. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad šie implantai tikrai padeda susigrąžinti dantis, kadangi jie ne tik funkcionuoja kaip natūralūs dantys, tačiau taip ir atrodo.

All-on-4 dantų implantai Kaune padeda kur kas paprasčiau apsižiūrėti į implantavimą. Jis ne tik padeda pasiekti geresnių rezultatų, tačiau tuo pačiu ir sutrumpinti procedūros laiko tarpą. Tai puikus pasirinkimas ir tokiu atveju, kai reikalingas vieno danties implantavimas, ir tokiu atveju, kai reikalingi visi burnos ertmės dantys. Vietoj anksčiau naudojamų beveik 8 implantų šiuo metu pasiekti optimalų rezultatą galima su 4. Visi ant keturių dedami efektyviai ir taip išvengiama sudėtingų procedūrų, kurių metu bandoma priauginti kaulą.

All-on-4 dantų implantai padeda sutaupyti ne tik laiko, tačiau ir nepagrįstų baimių, kurios labai dažnai kankina tuos, kuriems reikalingas implantavimas, tačiau bijoma, kad procedūra labai sudėtinga.

Žinoma, vieno vizito pas specialistą nepakaks, tačiau dažniausiai pilnai užtenka kelių, kad pavyktų džiaugtis nuostabiais dantimis. Pirmiausia apžiūrimi dantys, paskui – pagal konkrečią burnos ertmę formuojami implantai, kurie dažniausiai yra įsriegiami. Kadangi komplikacijos pasitaiko labai retai – dažniausiai pavyksta sėkmingai džiaugtis puikiais dantimis. Visgi, jeigu jaučiate diskomfortą po procedūros – tokiu atveju konsultacija su profesionalu yra labai rekomenduojama. Galiausiai, all-on-4 dantų implantai labai džiugina tuo, kad jie dažniausiai galimi beveik visiems. Taigi, net jeigu turite sveikatos problemų – šie implantai, tikėtina, Jums puikiai tiks.

Jeigu norite sužinoti daugiau apie kainas bei kitus niuansus – siūlome kreiptis į Juozas.Dental klinika. Kaina yra tik vienas iš daugelio kriterijų bei info, kuri padės tinkamai pasirinkti bei apsispręsti.