Namo kiemas yra ne mažiau svarbus, negu pačio gyvenamojo pastato architektūra ar vidaus interjeras. Gražiai apželdintas, derantis prie namo dizaino kiemas puikiai papildo namų aplinką ir džiugina namų gyventojus bei svečius. Jauki terasa vasaros sezono metu tampa vieta, kurioje praleidžiama itin daug laiko, o šaltuoju metų laiku tvarkingas kiemas džiugina visų akis. Dalinamės patarimais, ko nepamiršti įrengiant savo svajonių kiemą!

● Kiemo aptvėrimas
Savo teritorijos aptvėrimas – tai pirmasis dalykas, kuriuo reikia pasirūpinti įrengiant kiemą. Pastaruoju metu vis dažniau vietoj tvorų įrengiami nustumiami arba varstomi kiemo vartai. Jie ne tik patogesni dėl automatinio valdymo, bet ir efektyviau apsaugo nuo nepageidaujamo aplinkinių dėmesio, vagių, triukšmo bei dulkių. Kokybiškas įvairių rūšių automatizuotų kiemo vartų sistemas, galite rasti čia – https://www.shtorm.lt/kategorija/kiemo-vartu-automatika/ .

● Apšvietimas
Lauko apšvietimas turi ne ką mažesnę reikšmę negu vidinis namų apšvietimas. Tinkamai parinktas, stilingas, ne per ryškus kiemo apšvietimas suteikia jaukumo, saugumo ir be abejo, patogumo. Rinkoje yra labai platus pasirinkimas laukui skirtų šviestuvų. Rinkdamiesi apšvietimo priemones savo kiemui pasitarkite su šios srities specialistais arba vadovaukitės turima informacija bei žiniomis.

● Lauko baldai
Dauguma žmonių įrengiant kiemą daugiausia dėmesio skiria erdvei, kuri apželdinama pasirinktais augalais ar gėlėmis. Tačiau nepamirškite, kad kiemas skirtas ne tik gėlynų ar vaismedžių auginimui. Dalį kiemo erdvės skirkite poilsiui. Įrenkite oazę, kurioje galėsite atsipalaiduoti vieni arba smagiai leisti laiką su artimaisiais. Šioje erdvėje būtinai pastatykite tinkamus lauko baldus. Jei turite mažamečių vaikų arba dažnai sulaukiate svečių su mažyliais, pasirūpinkite ir jiems skirta nedidele erdve jūsų kieme. Vaikų erdvėje galite įrengti smulkiems lauko žaidimams skirtą plotą arba smėlio dėžę bei karstykles, priklausomai nuo galimybių ir bendro kiemo ploto.