elektros generatoriai

Tikriausiai kiekvienam iš mūsų yra tekę patirti situaciją kai dingus namie elektrai tarsi sustojo visas gyvenimas. Jei gyvenate nuosavame name dingus elektrai iš esmės taip ir atsitinka. Neveikia nei elektrinė viryklė, iš čiaupo nebėga vanduo, pulteliu negalite atsidaryti garažo ir kiemo vartų. Jei namuose vykdote veiklą kuriai reikalingas elektros tiekimas tai gali pavirsti į nedarbo dieną.

Elektros generatoriai yra rūpestingų ir apie neprognozuojamas situacijas galvojančių žmonių prioritetinis pirkinys. Turėtumėte suklusti ypač jei gyvenate ne mieste o kaime, atokioje sodyboje ir pan. Žinoma, skubią pagalbą galite išsikviesti telefonu kurė pakrausite iš USB power banko tačiau nieko daugiau ir nenuveiksite. Elektros tinklų gedimus pašalina per 1-3 valandas jei tai nedidelės apimties darbai tačiau po stiprių liučių ar vėjo nuotrauktų elektros linijų gali tekti laukti daug ilgiau nes visų pirma meistrai vyksta remontuoti tų rajonų kuriuose yra daugiau gyventojų. Mažesni kaimai ir pavienės sodybos gali tikėtis pagalbos geriausiu atveju tik kitą dieną.

Verslas

Verslui tai yra ypatingai rizikinga todėl bent kiek mastantis verslinikas pagal savo energijos poreikį yra apsirūpinęs tinkamo galingumo generatoriumi. Įsivaizduokite dingsta elektra mažoje parduotuvėje – 3 šaldytuvai kuriuose sudėti mėsos ir pieno produktai kuriuose reikia palaikyti 5 laipsnių temperatūrą, dar 4 šaldikliai tokiu atveju reikia galingo stacionaraus dyzelinu varomo generatoriaus. Dažni elektros trikdžiai gali sugadinti ne tik produktus bet ir pačią įrangą.

Statyba

Statybininkai jau senai dirba naudodami tik akumuliatorinius įrankius bet jiems nesukelia problemų kai objekte nėra elektros. Naujai vystomuose statybos objektuose į kuriuos dar neatvestos komunikacijos kiekvienos darbininkų brigados problema išsprendžiama naudojant nedidelio galingumo benzininį ar dyzelinį generatorių. Svarbus kad toks agregatas turėtų bent 4 lizdus į kurias galima būtų pajungti skirtingus įrankius.

Renginiai

Nei vienas koncertas vykstantis laukuose ir miškuose neišsiverčia be mobilios energijos šaltinio. Maisto ruošimui, vaikų ir suaugusių pramogoms reikalingas aprūpinimas energija.