Bet kurioje įmonėje, kiekvieno darbuotojo darbo našumas turi tiesioginę įtaką įmonės veiklai ir bendram veiklos rezultatui. Odontologijos klinikos veiklos efektyvumas taip pat didžiąja dalimi priklauso nuo odontologų darbo. Efektyvus laiko planavimas, sklandi pacientų registracija, vizitų kontrolė tiesiogiai įtakoja klinikos veiklos rezultatus.
Kad ir kaip bebūtų keista, tačiau vienas iš svarbiausių efektyvaus odontologų darbo ir laiko planavimo faktorių yra išankstinė pacientų registracija. Registracija gali būti vykdoma įvairiais būdais – rečiau tai atliekama į pacientų registracijos knygą ir vis dažniau tam pasitelkiama elektroninė sistema https://www.dentalonline.lt/isankstine-pacientu-registracija. Tokia pacientų registracijos sistema leidžia greičiau ir sklandžiau vykdyti registraciją, atšaukti arba pakeisti vizito laiką pacientui patogesniu metu.

Daugelis klinikų baiminasi naujų sistemų diegimo, nuogąstaujama dėl padidėjusio papildomo darbo krūvio, darbuotojų apmokymo ir pan. Tačiau svarbu žinoti, kad tokios sistemos diegimas nėra sudėtingas, jis nereikalauja jokios papildomos įrangos. O pacientų registracija tikrai neužtruks ilgiau, nei vizito įrašymas į popierinę knygą. Priešingai – sistema leidžia dar greičiau surasti laisvą laiką pacientui, o registracija atliekama vos kelių mygtukų paspaudimu.

Tokia sistema yra naudinga tiek klinikos vadovybei, tiek darbuotojams, taip pat ir pacientams. Pacientai registruojami greitai, sumažėja klaidų tikimybė, o pacientas iškart gauna informaciją apie vizitą, vėliau – priminimą, kurį gali patvirtinti ar atšaukti. Pacientui atšaukus savo vizitą, pokyčiai iškart matomi sistemoje, kurią mato ir gydytojai. Tokiu būdu pacientui gali pasiūlyti kitą laisvą laiką, o į jo vietą užregistruoti kitą pacientą. Todėl išankstinė pacientų registracija laikoma vienu svarbiausių odontologų efektyvaus darbo faktorių.

Visi išankstinės registracijos sistemos mokymai gali būti atliekami nuotoliniu būdu, telefonu ar kitu patogiu būdu. Todėl gydytojams nereikia niekur vykti, patirti finansinių išlaidų ar gaišti laiką kelionei.