Kiekvieną palėpę galima efektyviai įrengti. Skliautai, stoglangiai ir medinės lubos suteikia erdvei unikalumo, neribotų dizaino galimybių, ir ją galima naudoti ne tik gyvenamajai paskirčiai. Tai taip pat puikus interjeras biurui ar studijai.

Palėpės įrengimas

Naudojama palėpė paprastai suteikia daugybę dizaino galimybių. Ji puikiai tinka tiek gyvenamajai paskirčiai, tiek biurui ar studijai įrengti. Todėl ji idealiai tinka žmonėms, kurie dirba nuotoliniu būdu arba atstovauja meninėms profesijoms. Neįmanoma nepastebėti įstrižų ir stoglangių vaidmens, kurie suteikia interjerui išskirtinumo ir puikiai atrodo tiek moderniose erdvėse, tiek klasikiniuose interjeruose. Kita vertus, medinės lubos gali tapti originaliu dekoratyviniu elementu. Žinoma, prieš pradėdami tvarkyti palėpę, išsiaiškinkite, ar galite ją naudoti gyvenamosioms ar verslo reikmėms.

Gyvenamoji erdvė pagalbinėje palėpėje

Jei planuojate palėpėje įrengti gyvenamąją erdvę, turite daug ką patobulinti. Žinoma, galite rinktis vieną atvirą erdvę. Kitas sprendimas – suprojektuoti erdvę, padalytą pertvaromis, kad atsirastų daugiau kambarių. Įdomus sprendimas – palėpėje sukurti erdvų miegamąjį su vonios kambariu. Vonios kambarį nuo miegamojo erdvės galima atskirti įspūdinga stikline siena. Siekiant didesnio komforto ir maksimalaus intymumo, ant stiklo galima įrengti Lietuvoje vis labiau populiarėjančią elektrinę plėvelę, kuri suteikia privatumo vienu mygtuko paspaudimu. Palėpė taip pat gali tapti vaikų karalyste. Nes namo palėpėje galite sėkmingai suprojektuoti miegamąją zoną, kurioje jūsų mažylis galėtų pailsėti po dienos šėlsmo, taip pat žaidimų zoną ir net sukurti palėpės erdvės dalį vaiko drabužinei. Daugiau idėjų: https://tarpmusu.lt/category/namai-buitis/

Palėpė idealiai tinka biurui

Palėpėje taip pat galima įrengti biurą veiklai, kuriai nereikia susitikimų su klientais. Įrengę biurą viršutiniame namo aukšte turėsite daugiau laisvės dirbti ir ramybės. Žinoma, nereikia bijoti stogo nuolydžių ir su jais susijusių apribojimų, nes juos galima praktiškai išnaudoti – ten, kur yra nuolydžiai, galima suprojektuoti lentynas byloms ir dokumentams. Taip pat įrengiant biurą palėpėje, reikia pasirūpinti gera šviesa, todėl verta pasirinkti tinkamą stoglangių skaičių ar dydį, kurie turėtų būti kuo arčiau darbo vietos bei pasirūpinti apšvietimo elementais.

Palėpės studija

Dar vienas palėpės erdvės plėtros variantas – palėpėje įrengti studiją. Jei esate tapytojas, palėpėje galite pasistatyti molbertą. Atskiras aukštas skatina ramybę ir tylą, o tai kartu su kūrybiškumu yra palankios sąlygos naujiems darbams.