reklamos-tipaiReklama internete šiomis dienomis yra pats populiariausias reklamos pasirinkimas – iki dar įspūdingesnių rodiklių trūksta tik to, jog žmonės nevengtų šio reklamos tipo dėl didelių jo kainų.

Reklama interneto forumuose
Reklama internete įsikūrusiuose forumuose neretai yra nuvertinama be praktiškai jokios rimtos priežasties. Taip, bandymas reklamuotis tokio tipo interneto svetainėse savo efektyvumu tikrai neprilygsta brangiausioms reklamoms populiariausiuose socialiniuose tinkluose ar kitose pripažintos internetinės reklamos programose, bet nepasinaudoti šia galimybe, žinant jog ji nekainuos jums absoliučiai nieko, vis vien būtų pakankamai kvaila. Ypač žinant tai, jog net ir pakankamai specifinės tematikos reklamos gali drąsiai atrasti savo auditorija tiek didžiausiuose plataus temų spektro forumuose, tiek ir ieškant konkrečios specifinės temos interneto forumų, kas garantuoja maksimalų tikslinės auditorijos pasiekiamumą.

SEO optimizacija
Norite maksimaliai efektyvios reklamos visiškai nemokamai, bet manote jog tai tėra utopinė svajonė? Visgi, toks variantas yra įmanomas, ką gali garantuoti kokybiškas SEO proceso atlikimas, kuris garantuotų maksimaliai aukštas jūsų reklamuojamo projekto pozicijas paieškos sistemų pateikiamuose rezultatuose, o tai yra vienas iš efektyviausių būtų pritraukti žmones visoje interneto erdvėje. Taip, planas tokia reklama pasinaudoti visiškai nemokamai pavyks tik tuo atveju, jei esate iš visų perspektyvų įsigilinę į SEO proceso atlikimo subtilybes. Visgi, net jei ir nesate to padarę, bijoti investuoti savo lėšas į SEO proceso atlikimo profesionalus taip pat nereikėtų, kadangi nors jų įkainiai ir nėra visiškai maži, tokios investicijos atsiperkamumas vis vien dažniausiai bus kur kas didesnis už naudojimąsi daugybe kitų internetinės reklamos programų.