auto-remontasTrakai – ganėtinai nedidelis Lietuvos miestelis, kuriame gyvena tik beveik 5 tūkstančiai žmonių. Vis dėlto, šiame miestelyje, ypač šiltuoju metų laikotarpiu, žmonių vienu metu neretai būna daugiau, nei daugelyje kitų didesnių Lietuvos miestelių, ką lemia pakankamai įsismarkavęs turizmas. Būtent pastarasis lemia tai, jog į Trakus nuolat atvyksta daugybė automobilių, bet ne visi jie gali išvažiuoti, ką lemia susidūrimas su neišvengiamybe – automobilių gedimai. Tad ar reikėtų panikuoti, ar automobilių remonto rinkos situacija Trakuose yra pakankamai gera, kad dėl to rūpintis per daug nereikėtų.

Kokybė
Kalbant apie automobilių remonto paslaugų kokybę Trakuose, negalime būti nei per daug optimistiški, nei per daug pesimistiški – situacija yra normali. Taip, negalime lyginti automobilių remonto Trakuose kokybės su tuo, ką matome Lietuvos didmiesčiuose: Vilniuje, Klaipėdoje bei Kaune. Bet šių paslaugų kokybė Trakuose tikrai nėra bloga bei tendencingai tobulėja, todėl nors visiškai naujų automobilių remontuoti Trakuose ir nėra patartina, ką lemia nepakankamas technologinis vietos autoservisų pažangumas, bet visus kitus automobilius šiame miestelyje remontuoti galima pakankamai drąsiai.

Kaina
Kainų atžvilgiu situacija kur kas džiugesnė – jos, kalbant būtent apie automobilių remonto paslaugas, Trakuose yra išties nedidelės. Ir iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti keista – juk į Trakus nuolatos atvyksta daugybė žmonių ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš aplinkinių valstybių, todėl nesunku nuspėti, jog paklausos vietos automobilių remonto dirbtuvėms tikrai neturėtų trūkti. Bet iš esmės tokia džiugi situacija vietos autoservisams vyrauja tik apie trečdalį metų, kadangi pasibaigus šiltajam metų laikotarpiui miestelio turizmas smarkiai sumažėja, todėl autoservisams iš esmės lieka tenkintis tik vietinių gyventojų problemomis. Būtent dėl to, yra laikomos stabilios kainos, kurios atitiktų ne tik turistų, bet ir vietos gyventojų lūkesčius.