bernvakario sventimasGreitai vestuvės… Prieš vestuvinės vakarėlių tradicijos žinomos labai senai. Paskutinis vakaras, kai galima kaip reikiant pasilinksminti! Kas gi iškart šauna į galvą, kai išgirstamas žodis “bernvakaris”? Patys primityviausi dalykai – daug alkoholio ir striptizas. Jei lyginti su mergvakariais, tai bernvakariai būna žymiai audringesni. Gal dėl to, kad vaikinai aštriau „perneša“ savo šeimyninio statuso posūkį, ir per vieną vakarą stengiasi padaryti visą tai, ko jau nebegalės padaryti, kai ves.

Kad šventė būtų kuo linksmesnė, reikėtų neužmiršti keletą momentų… Šventės vietą geriausiai išrinkti kuo toliau nuo vietos, kur gyvena jūsų būsimieji ir esamieji giminaičiai. Atminkite: moteriškas smalsumas žymiai stipresnis už vyrišką pasididžiavimą. Į vakarėlį nederėtų kviesti draugų iš nuotakos pusės, kad nebūtų jokių nesusipratimų. Jūs galite pagudrauti šiek tiek: padovanokite prieš bernvakarį savo nuotakai romantišką vakarienę. Jei vis dėlto jūs apsistojote ties „tradicinio striptizo“, nueikite į striptizo klubą. Bus galimybė pasimėgauti nuostabiu reginiu. Nereikėtų piktnaudžiauti alkoholiniais gėrimais: ir vakaras greitai pasibaigs, nepalikęs jokių malonių prisiminimų, ir nuotaika būtų sugadinta. Parinkite gerus užkandžius ir kokybiškus spiritinius gėrimus.

Jeigu jūs nusprendėte linksmintis visą naktį – nešvęskite bernvakario prieš pat vestuves, nes tokiu atveju jūs atrodysite kaip „išspausta citrina“. Dar viena tradicinė bernvakario vieta pirtis, sauna. Tokio pobūdžio šventės scenarijus irgi jau tradicinis.

Bet bernvakaris gali būti įdomus ir be striptizo ir be didelio kiekio alkoholio. Pramogų programą galima parinkti ir pagal skonį ir pagal finansines galimybes, be to, bernvakario organizavimas įeina į daugelių agentūrų paslaugas. Taigi, kur atšvęsti bernvakarį?

Pats ekonomiškiausias, bet labiau problematiškas variantas – namuose. Vat, kur teks parodyti savo organizacinius gabumus. Reikia apgalvoti meniu, pramoginę programą, taip pat reikėtų nepamiršti, kad ilgas ir triukšmingas vakarėlis gali iškviesti masę nepasitenkinimo miegančių kaimynų. Jei bernvakaris organizuojamas vasarą – puiku! Bernvakaris gamtoje, tarp senų gerų draugų – kas galiu būti geriau! Malonūs prisiminimai apie tokį žygį pasiliks ilgam.

Jei jums leidžia finansinės galimybės – galite patikėti savo bernvakario organizavimą tikriems profesionalams, kurie pasirūpins viskuo – nuo nuomos iki svečių nuvežimo namo, ir linksmins svečius visą vakarą.