acronis programa

Kiekvienas esame susidūrę su situacijomis, kai prarasdavome svarbius elektroninius dokumentus. Priežasčių gali būti įvairių: netyčinis informacijos ištrynimas, kompiuterio kietojo disko gedimas, virusai ir pan. Tačiau bet kuriuo atveju, rezultatas būna tas pats – bloga nuotaika, panika ir pyktis dėl to, kad nebuvo pasirūpinta atsarginėmis kopijomis.

Tam, kad užbėgti panašioms situacijoms už akių ir pasiruošti galimiems nemalonumams, reikia pasirūpinti, kad svarbūs dokumentai visada būtų kopijuojami ir saugomi atskiroje laikmenoje, nes tai ne tik padidina jūsų galimybes nenukentėti nuo jų praradimo, bet ir gerokai paspartina duomenų atstatymą, jei visgi tokia nelaimė atsitiktų. Tam, kad nereikėtų kiekvieną kartą rankiniu būdu kopijuoti visų dokumentų ir perkėlinėti jų į kitą laikmeną, galima pasinaudoti specialios programinės įrangos pagalba.

Acronis – vienas iš gamintojų, galintis pasiūlyti reikiamus sprendimus įvairiems vartotojams, tiek fiziniams asmenis, tiek didelėms įmonėms. Šio gamintojo programinė įranga dažnai įvardijama tarp geriausių ir patikimiausių sprendimų, duomenų atsarginių kopijų kūrimui ir atstatymui. Šios programinės įrangos pagalba, jums nebereikės sukti galvą dėl dokumentų kopijavimo ir išsaugojimo, bei rūpintis, kad svarbios informacijos kopija būtų visada pasiekiama. Acronis programa tai atliks už jus, jų pagalba, ne tik galėsite visada turėti rezervinę duomenų kopiją, bei ir reikalui esant archyvuoti duomenis, juos atstatyti.

Acronis True Image, skirta tiek namų vartotojams, tiek ir nedidelėms įmonėms. Ji gali tiesiog „klonuoti“ jūsų kietojo disko struktūrą ir esant reikalui, perkelti ją į kito įrenginio kietąjį diską, taip nesukeliant jokių nepatogumų, susijusių su duomenų perkėlimu. Acronis Backup – gali naudoti įvairaus dydžio įmonės, ir tokiu būdu užtikrinti savo duomenų apsaugą ir greitą atstatymą, jei tokio prireiktų. Labai greita ir paprasta naudotis programa padės užtikrinti sklandų kiekvienos įmonės darbą, net atsitikus nenumatytoms situacijoms.