karnavalinis kostiumasKarnavalas – šventė, su kuria mokyklinio ar darželinio amžiaus vaikui tenka susidurti bent kartą per metus. Jos stabilų pasikartojimą sudėjus su tuo, kaip vaikai dažniausiai ją sureikšmina, galime puikiai suprasti, kokią svarbą turi vienas esminių tokios šventės akcentų – kostiumas. Būtent keletu originalių pasiūlymų, renkant karnavalinį kostiumą savo vaikui, šiandien ir pateiksime.

Super-herojus
Super-herojai yra tai, kas yra ypač populiaru Šiaurės Amerikos regiono valstybėse, kaip Jungtinėse Amerikos Valstijose ar Kanadoje, kai tuo tarpu Lietuvoje jie neretai yra pamirštami. Veikiausiai taip yra dėl to, nes jais domisi tik jaunoji – 21-ojo amžiaus karta, kai tuo tarpu jų tėveliai užaugo su kur kas kitokiais filmais ar animacija. Na, bet ruošiant vaiką karnavalui pamiršti tai, su kuo užaugome patys, yra tikrai pravartu, jei norima sukurti šventę tiek savo vaikui, tiek ir jo aplinkiniams. Tad net jei tuo ir nesidomite, pasidomėkite populiariausiais super-herojais, kaip Betmenu, žmogumi voru ir kitais, kurie turi milžinišką populiarumą tiek animaciniuose, tiek ir Holivudo filmuose bei net komiksuose – vieno iš šių herojų kostiumas visą šventę nušvies visų vaikų džiugesiu.

Kaukė
Dažniausiai kalbėdami apie karnavalinius kostiumus įsivaizduojame didelį medžiagos kiekį, apjuosusį visą vaiko kūną, taip bandant sukurti vienokį ar kitokį personažą. Bet kodėl renkamės kažkuo apgobti visą vaiko kūną, kai kur kas didesnį efektą gali suteikti ne kūno, o veido padengimas, šiuo atveju – kauke? Tad prieš ruošdami savo vaiką karnavalui gerai apgalvokite, ar norite kiekybės, ar kokybės, nes pastarąją suteikia būtent kaukės. Taip, toks „kostiumas“ bus ganėtinai minimalistinis, bet jis dažniausiai atrodys išties solidžiai bei net paslaptingai, o ir vaizduojamas herojus kaukės dėka atsispindės pakankamai aiškiai, kas iš esmės yra idealus pasirinkimas karnavalui.