dovanos-mergaitems

Tikriausiai net nekyla abejonių, jog mažiausi šeimos nariai gražiausių metų švenčių visuomet laukia labiausiai – būtent dėl to įdedame nemažai pastangų, kad galėtume visapusiškai juos pradžiuginti. Jei niekaip neapsisprendžiate, kuri dovana atžalai paliktų didžiausią įspūdį, susipažinkite su populiariausiomis ir dažniausiai pasiteisinančiomis idėjomis.

Dovanos mergaitėms

Nenustebinsime pasakydami, jog mergaites labiausiai žavi lėlės – jas galima papuošti, rūpintis ir tuo pačiu pritaikyti įvairiausiems vaidmenų žaidimams. Ypač mėgstamos interaktyvios lėlytės – joms rūpesčio reikia dar daugiau, tačiau taip pat galima gauti ir šiokį tokį atsaką. Taip pat reikėtų apsvarstyti ir Barbių kandidatūrą: jei padovanosite ir joms skirtą namelį, mergaitės labai ilgai turės kuo užsiimti.
Tam, kad atžalos išmoktų rūpintis kitais, galima rinktis ne tik lėles, bet ir įvairius pliušinius ar interaktyvius gyvūnėlius. Tokios idėjos labai pasiteisins ir tais atvejais, jei mergaitė dažnai pasvajoja apie tikrą augintinį. Nors ir „netikri“, tokie žaisliukai taip pat reikalaus rūpesčio, tad tokia dovana taps puikia repeticija prieš ateityje laukiančius rūpesčius.

Jei pastebėsite, kad mažoji princesė po truputį pradeda kopijuoti Jūsų elgesį, verta apžiūrėti ir vaikams tinkamos kosmetikos pasirinkimą. Kvepalai, kūno priežiūros priemonės ar netgi nagų lakas mergaitėms leis atkartoti Jūsų grožio rutiną, tad tokiomis dovanomis jos bus labai patenkintos. Svarbiausia, kad pirmenybę teiktumėte saugiems produktams – tuomet ir Jūs išvengsite papildomų rūpesčių. Dar daugiau mergaitėms patiksiančių dovanų idėjų rasite čia: https://kaledos.lt/katalogas/16/mergaitems/cat22.

Dovanos berniukams

Berniukai pakankamai anksti pradeda žavėtis transporto priemonėmis, tad priklausomai nuo jų amžiaus ir planuojamo biudžeto, galite apsvarstyti tokias idėjas. Šiek tiek ūgtelėjusiems mažyliams tikrai patiks elektromobilio suteikiamos galimybės, tačiau lygiai taip pat galite apsiriboti ir mažesniais ar didesniais transporto priemonių modeliukais. Prie visų tokių žaislų yra nurodomas rekomenduojamas amžius, taigi lengvai pasitikrinsite, kuris variantas bus saugus Jūsų mažyliui. Taip pat verta pagalvoti ir apie kitas aktyvias pramogas: balansiniai dviratukai, paspirtukai ir kitos panašios transporto priemonės taip pat gali sužavėti judriuosius išdaigininkus.

Mažieji džentelmenai dažnai susižavi ir konstruktoriais – kadangi tokie žaislai lavina vaikų motorikos ir socialinius įgūdžius bei skatina kūrybiškumą, tokia idėja turėtumėte susižavėti ir Jūs. Statiniai šiuo atveju gali būti patys įvairiausi, tad turėtumėte pasistengti išsiaiškinti, kokiomis temomis berniukai šiuo metu žavisi labiausiai. Galbūt jiems patinka ypatingų galių turintys herojai, o gal jie žavisi kvapą gniaužiančiomis lenktynėmis – jei vaikų dažniau pasiklausysite, nustebsite, kokie įvairūs gali būti jų atsakymai. Berniukams pritaikytų kalėdinių dovanų idėjų rasite Kaledos.lt puslapyje arba paspaudę šią nuorodą – https://kaledos.lt/katalogas/16/berniukams/cat23.

Pasirinkę vieną iš šių dovanų, praktiškai visais atvejais pataikysite tiesiai į dešimtuką. Visgi, jeigu dėl savo sprendimo nesate visiškai tikri, pasitelkite kūrybiškumą – laiškas Kalėdų seneliui išsklaidys visas Jūsų abejones.