Tomis dienomis, kai prasideda žiemos pramogos lauke, jūsų aprangos strategija yra labai svarbi. Štai mūsų patarimai, kaip apsirengti, kai temperatūra nukrenta. Sluoksniavimas leidžia reguliuoti kūno termostatą užsidedant ir nuimant daiktus, kad būtų išlaikytas tolygus komforto lygis, kai keičiasi sąlygos ir krūvio lygis. Norėdami gauti išsamesnį paaiškinimą, skaitykite Sluoksniavimo pagrindai. Ši aprangos strategija ypač svarbi žiemišku oru. Norint apsirengti šaltam orui, reikia trijų sluoksnių, kad dirbtumėte kartu, kad būtų maksimaliai šiluma: Bazinis sluoksnis: Jūsų ilgi apatiniai turi išlaikyti jūsų odą kuo sausesnę. Vidurinis sluoksnis: Jūsų vilna arba pūstas švarkas turi kabėti ant kuo daugiau kūno šilumos.

Išorinis sluoksnis: jūsų lietaus apranga turi apsaugoti jus nuo lietaus ir vėjo. Kaip pasirinkti pagrindinį/apatinio trikotažo sluoksnį. Šilta oda prasideda nuo sausos odos, todėl jūsų ilgų apatinių užduotis yra pašalinti prakaitą nuo jūsų. (Šlapia oda yra receptas, kaip sušalti.) Audinys: Sintetika, pvz., poliesteriai, puikiai sugeria ir išdžiovina. Vilna – minkšta, švelni merino vilna – yra geras natūralaus pluošto pasirinkimas. Prigludimas: Drėkinimas negali įvykti tose vietose, kur audinys neliečia odos, todėl norite, kad visur būtų patogiai prigludęs (neprigludęs). Storis (svoris): Sunkus svoris tinka esant žemesnei nei užšalimo temperatūrai ir mažam aktyvumo lygiui. Vidutinis svoris yra geras universalus pasirinkimas. Lengvumą geriausia palikti švelnesnėms sąlygoms. Pirkite ilgus apatinius. Kaip pasirinkti vidurinį / izoliacinį sluoksnį. Tai yra sluoksnis, apie kurį daugelis galvojame šaltomis sąlygomis, todėl nenuostabu, kad jo užduotis yra išlaikyti šilumą. Izoliacinė medžiaga: jei esate didžiulis vilnos gerbėjas, įsitikinkite, kad jūsų striukė yra sunkios vilnos. Kai kalbate apie rimtą šaltį, atsiranda pūstos striukės. Pūkai čia yra aukso standartas, bet ne toks puikus, jei jis sušlaps. Pūstos striukės su sintetiniais užpildais yra geriausias pasirinkimas, kai oro sąlygos yra drėgnos arba liejate didelį prakaitą.

Izoliacijos storis: tai sudėtinga, nes negalite pasikliauti storiu, kad nurodytumėte šilumos lygį, kai izoliacijos tipai skiriasi. Ir bet koks striukės temperatūros įvertinimas nėra naudingas, nes yra per daug kintamųjų – vėjo, lietaus, aktyvumo lygio ir kt. Vis dėlto galite pažvelgti į dvi striukes su identiškomis izoliacijos charakteristikomis ir daryti išvadą, kad pūkinės striukės yra šiltesnis apdangalas.