nutrilite papildai

Natūralius maisto papildus reikia rinktis, todėl, kad visi papildai išgaunami tik iš natūraliai gamtoje randamų ingridientų, sveikų, išgrynintų ir atskleidžiančių plačiausią naudingųjų savybių spektrą. Vertinantiems natūralumą ir tradicijas patariama atkreipti dėmesį į natūralių maisto papildų sudėtį ar paties preparato formą. Papildai gali būti ne tik tradicinio tablečių ar kapsulių, bet ir miltelių, lašiukų, ar net sulčių formos.

Nevisavertė mityba neužtikrina visų reikalingų medžiagų, kurių reikia sveikatai. Todėl svarbu vitaminų ir mineralų gauti iš šalies. Puikus pasirinkimas yra aukštos kokybės natūralus maisto papildai, kurie ir padės pasirūpinti savo kaulais, dantimis, širdies veikla, tinkamu nervų ir kitų sistemų funkcionavimu, regėjimu, ištvermės, energijos ir lengviau siekti maksimalių rezultatų sporte. Nutrilite papildai – tai kasdieniniam naudojimui skirti multivitaminai, papildai, žolelių preparatai, antioksidantai, mineralai skirti visai šeimai, papildai sportininkams.

Kaip teisingai pasirinkti maisto papildus?

Pirmiausia, kiekvienas besirenkantis maisto papildus turėtų žinoti, kad ir kokie kokybiški yra, jie negali tapti maisto pakaitalu. Papildai- puikus papildomas vitaminų, mineralų ir kitų naudingų medžiagų šaltinis. Tiesa, kaip pasirinkti teisingai? Verta pagalvoti ir apie kokybiškus žuvų taukus, turinčius omega 3 riebalų, rūgščių, nepamainomų normaliai širdies veiklai, smegenims, regėjimui. Kalcio, magnio ir vitamino D derinys puikiai tinka kaulams, o vitaminas D ir kone visoms organizmo funkcijoms. Kalcio absorbacija organizme letėja vyresniame amžiuje, todėl vartoti jo, papildomai labai svarbu. Kalcis, Magnis ir vitaminas D- puiki pagalba normaliai jūsų kaulų ir dantų būklei palaikyti, taip pat energijai, raumenų funkcijai.

Nevisavertė mityba, tam tikros ligos, fizinio aktyvumo stoka, kai kurių vaistų vartojimas, apsinuodijimas išbalansuoja žarnyno mikroflorą. Tai pasireiškia pilvo pūtimu, spazmais, skausmu, pykinimu ir kitais virškinimo sutrikimais. Jei vargina minėti simptomai, tikslinga mitybą papildyti gerųjų bakterijų turinčiais papildais. Vienoje kapsulėje yra net penki miljardai penkių skirtingų rūšių naudingų gyvų mikroorganizmų, apsaugotų unikalia apsaugos sistema, užtikrinančia jų prasiskverbimą pro skrandžio rūgštis ir sėkmingą kelią iki pat žarnyno.