Mąstydami apie kostiumą neabejotinai įsivaizduojame tai, kas per juodos spalvos prizmę visapusiškai spindi solidumu. Bet panašu, jog solidumas pamažu tampa atgyvena – iš aukštumos jį stumia unikalumas. Būtent pastarasis iš esmės prisideda prie to, jog vis labiau populiarėja keletas netradicinių kostiumų spalvų, apie kurias šiandien ir kalbėsime.

Balta
Balta – labiausiai populiarumo atžvilgiu į viršų pastaraisiais metais šovusi kostiumų spalva. Ir tai yra puikiai suprantama – balta spalva yra originali, tačiau nėra per daug išsiskirianti, kas yra tiesiog idealus pasirinkimas. Balti kostiumai nepraranda nei vieno juodų kostiumų privalumo – jie atrodo ne ką mažiau solidžiai bei vyriškai. Bet be to jie taip pat atrodo ir unikalesni bei puošnesni, kas kiekvienam vyrui, dėvinčiam būtent tokios spalvos kostiumą, leidžią atrodyti dar geriau nei įprastai.

Raudona
Raudoni kostiumai… Daugelis veikiausiai perskaitę šį dviejų žodžių junginį pasistengs maksimaliu pajėgumu įjungti savo atmintį, bet taip ir neprisimins nei vieno raudono kostiumo, kurį yra matę savo gyvenime. Ir tai yra puikiai suprantama – Lietuvoje tokie kostiumai kol kas praktiškai neegzistuoja, ką nulemia akivaizdžiai vis dar per didelis žmonių kuklumas, pabijant kiek kraštutiniais sprendimais išsiskirti iš suvienodėjusios minios. Vis dėlto, panašu, jog tiek tolimuosiuose rytuose, tiek ir tolimuosiuose vakaruose tokių problemų nėra, kadangi raudonos spalvos vyriški kostiumai vos per keletą metų pakankamai sparčiai išpopuliarėjo tiek Šiaurės Amerikos valstybėse, kaip Meksikoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje, tiek ir Azijos šalyse, kaip Kinijoje bei Japonijoje. Ir tai yra puikiai suprantama – nors raudona, kalbant apie kostiumus, ir yra tikrai neįprasta spalva, bet ji tikrai nėra labai kardinalus spalvos pokytis, todėl yra išsaugomos įprastos teigiamos kostiumo savybės – solidumas ir vyriškumas, prie kurių yra pridedama dar viena, kurią suteikia būtent raudona spalva – unikalumas.