Kažkada žiedai su briliantais skambėjo tarsi iš pasakos ar filmo. Tačiau šiandien bent vienas papuošalas, nors ir su minimaliu deimantu, yra tiesiog būtinas kiekvienos moters papuošalų dėžutėje.

Žiedas su briliantu visada atrodo skoningai, o svarbiausia, kad jis tinka tiek vakarui, tiek prie darbo kostiumėlio https://auksinesvajone.lt/ziedai/su-briliantais. Tiesa, tokie papuošalai reikalauja šiek tiek priežiūros, nors specialių žinių jų priežiūrai tikrai nereikia. Daugiau žinių pareikalauja pats papuošalo pirkimas, nes neretai žinios ties tuo, kad žiedas yra su deimantu, ir baigiasi.

Vertėtų pasidomėti, koks deimantas, kokia vertė ir kaip jis apdirbtas. Ar tai tikras deimantas, ar sintetiniu būdu užaugintas. Tikrieji deimantai yra visuomet brangesni, nes jų išgavimas gana sudėtingas ir jų yra mažiau. Tačiau šiandien rinkoje gausu dirbtinių deimantų, kurių net profesionalas plika akimi neatpažintų. Deja, jų kaina neretai prilygsta tikrųjų deimantų kainai, kas yra ne visai sąžininga pirkėjo atžvilgiu.

Taigi, deimantų kaina ir vertė priklauso nuo kelių dalykų – tai jo skaidrumo, spalvos, briaunavimo ir dydžio (karatų). Būtent briaunavimas įtakoja brilianto spindesį ir grožį, deimantu laikomas toks briliantas, kuris turi ne mažiau 57 briaunas. Tai unikalūs akmenys, kurių pasaulyje identiškų dviejų niekada nerasime. O jų kaina taip pat priklauso ir nuo jų formos – patys brangiausi yra apvalūs deimantai. Taipogi spalvotųjų deimantų kainos taip pat yra aukščiausios ir vis dar kyla, kadangi kai kurių kasyklų pasaulyje jau nebėra.

Verta žinoti, kad brangakmeniais laikomi tik deimantai, safyrai, rubinai ir smaragdai. Visi kiti akmenys yra pusbrangiai, tačiau renkantis verta pirkti mažesnio dydžio, tačiau didesnės vertės briliantą. Tokie papuošalai visuomet turi išliekamąją, o neretai ir augančią savo vertę.