Geliu puokstesGėlės jau nuo senų senovės yra dovanojamos visomis progomis, jomis puošiami namai, šventės, aplinka… Gėlių įvairovė yra labai plati, kiekviena iš jų pasižymi tam tikromis savybėmis, simbolinėmis reikšmėmis, todėl yra įteikiamos įvairiomis skirtingomis progomis.

Nors dažniausiai žmonės mėgsta dovanoti vienos rūšies gėles, labai populiarios yra ir gėlių puokštės bei kompozicijos. Jos gali būti labai įvairios, bet iki šiol dažniausiai būdavo pamerkiamos vazoje. Tačiau paskutiniu metu ypatingai išpopuliarėjo gėlės dėžutėse – gėlių kompozicijos sudėtos į įvairių formų dėžutes, kurios pastatomos ant stalo su visa dėžute.

Yra žmonių, kuriems toks gėlių pateikimas – nepriimtinas, keistas ir nesuprantamas, tačiau dauguma pamėgo šią naujovę. Kokie gėlių dėžutėse privalumai? Pirmiausia, gėlės, sukomponuotos dėžutėje, ilgiau išlieka šviežios ir nenuvysta, yra galimybė pasirinkti iš plataus dėžučių dizaino ir gėlių asortimento, todėl yra užtikrinamas išskirtinumas ir įdomesni kompozicijos sprendimai. Gėlių kompoziciją dėžutėje yra lengviau transportuoti, ji gali pakęsti ilgas keliones ir aukštą oro temperatūrą. Galiausiai, tokią kompoziciją lengviau pastatyti ant stalo, nereikia ieškoti tinkančios vazos, nuolat keisti vandens.

Jei įprasta pamerkiama puokštė dažniausiai yra tik priedas prie dovanos, pavyzdžiui, gimtadienio proga, tai gėlės dėžutėje gali būti ne priedas, bet pagrindinė dovana, kuri tikrai nustebins ir nudžiugins jubiliatą, suteiks gerų emocijų. Gėlės dėžutėje yra ypač populiarios ir puošiant, pavyzdžiui, vestuvių, vietas, nes tai diena, kai norisi, kad visus suptų gėlės, bet jos po šventės išsilaikytų ilgiau kaip šventės prisiminimas ir džiugintų jaunuosius net grįžus iš povestuvinės kelionės.

Taigi, jei norite nustebinti mylimą žmogų arba papuošti namus, naujausia mada – gėlės dėžutėje – yra puikus pasirinkimas. Tai, kad ši mada paplito taip greitai ir taip plačiai bei madinga išlieka jau ilgą laiką, rodo, kad yra sėkminga.